Meleme pražírna

Váš tradiční prodejce kávy
Prodej zrnkové kávy

Lukáš a Jarda jsou kamarádi z Turnova, co spolu vždycky v pátek chodili na kořalku.

Co ti dva dělají, dělají naplno a tak v sobotu jim bejvalo zle a den nebyl k ničemu, protože nejbližší slušný kafe, po kterým by člověku neslezly nehty, bejvalo za horama a přes ty se nikomu s kocovinou lozit nechce.

Protože ale Jarda uměl dělat bar a Lukáš v tom baru uměl dělat bordel, nebyl kolem dokola nikdo lepší, kdo by si otevřel kavárnu. A tak začala akce “kvalitní pražené kafe v Českém ráji…„

3 věci, které milujeme na dobré kávě

Vůně & chuť

Říká se, že vůně čerstvě pražené kávy vás probere víc než její pití. My ale kafe pijeme i pro jeho vynikající chuť a nejen povzbudivé účinky.

Společnost

„Zajdem na kafe“ funguje vždycky.. Setkání s přáteli, pracovní schůzka, i pozvání na rande. Pití kávy prostě sbližuje.

Rituál

A konečně, co by to bylo za den bez alespoň jedné výborné, kvalitní kávy, u které si přečtete noviny, prohlédnete Instagram a na chvilku vypnete.

A je to ofiko – Luky a Jarda praží dobrý kafe.

A tak to udělali a každou sobotu tam s kámošema seděli, srkali kafe a skučeli. Kafe si vozili odněkud ze západního Německa, dalo se to pít a daly se na to balit buchty, takže dlouho velký dobrý.

Jenže Lukáš s Jardou jsou krysy mlsný a časem jim to bylo málo. Svět se hnul a každej rozumněl všemu, tak těm dvěma ruplo v kouli, nechali si narůst kníry a odjeli do Rumunska koupit pražičku, protože v Londýně si ji umí koupit každej trotl.

Tak dlouho trčeli zavření v garáži a pražili a smrděli a mleli a kleli a pak jedno odpoledne upražili dobrý kafe.

Z lásky ke kafi a taky proto, že jsme lidumilové, už pár let vaříme kafe a pečeme dobroty tady na tom krásném místě Panorama café Turnov

Ochutnejte naši kávu!

Co se u nás praží, to se tady vaří:

KAFE DAMU Karlova 26, 11000 Praha

KAFE KYTKA Kostelní 10/5, Nové Město, 460 01 Liberec

Panorama café Jiráskova 127, Turnov

Steak House LIBEREC Blažkova 654 Liberec

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.